Moje konto
Przechowalnia
Czas i koszty dostawy
Kontakt
Jak kupować?
Pomocnicy Kuchenni Sklep internetowy akcesoria kuchenne

produkty: 0
suma : 0,00 zł 

Menu - Pomocnicy Kuchenni
Garnek żeliwny, niski do duszenia ze szklaną pokrywą 28cm POMARAŃCZOWY LAVA


Informacje o produkcie:
Niskie boki naczynia i szeroka średnica sprawiają, że garnek doskonale nadaje się do zaprawiania grubych kawałków mięsa i do duszenia.
W takim naczyniu doskonale wypieka się pieczywo: równomiernie, w sposób przewidywalny i przepyszny za każdym razem. Garnek można używać w piecu chlebowym.

Świetne są także do smażenia na ryb lub piersi kurczaka, indyka.

Bardzo dobrze dopasowana, głęboka pokrywa szklana.

Trzy warstwy pięknych emalii porcelanowych są nakładane na najdelikatniejsze żeliwo i są wypalane w celu uzyskania maksymalnego piękna, trwałej wytrzymałości i doskonałej wydajności gotowania
Zmywalne i bezpieczne detergentowe wykończenie ułatwia czyszczenie.

ŻELIWO to wolne gotowanie, szybkie grillowanie
Ze względu na niską przewodność ciepła żeliwo nagrzewa się cztery razy wolniej niż np. aluminium: naczynia te są idealne do powolnego gotowania, pozwalając żywności gotować się stopniowo, bez utraty wilgoci i unikając przypalania.
Żeliwo zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła.

Żeliwo nagrzewa się na powierzchni dwa razy szybciej niż aluminium jest to obliczone na tzw. ciepło właściwe (ilość ciepła potrzebnego do zwiększenia temperatury danego materiału). Dlatego jest idealne do przygotowywania żywności, które muszą być smażone i grillowane bardzo szybko, podczas gdy potrawa powinna pozostać prawie surowa w środku np. steki.

EMALIA Garnki żeliwne, pokrywane są bardzo gładką emalią z zewnątrz i wewnątrz naczynia, co wpływa na ich estetykę oraz walory użytkowe. Emalia zabezpiecza naczynie przed rdzewieniem oraz produkty przed przywieraniem.
Emalia i żeliwo firmy LAVA są całkowicie nietoksyczne, przetestowane. Mogą ich używać alergicy.

POWOLNE GOTOWANIE, urocza prezentacja
Powolna wymiana ciepła i masywność żeliwa daje w efekcie długie utrzymanie wysokiej temperatury. Dlatego świetnie nadają się do serwowania na stół potraw takich jak zapiekanki. Wprowadzają kolor i  dekoracyjny akcent na naszym stole.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Materiał: ŻELIWO
Waga: 5,000 kg.
Cena brutto: 311,30 zł (z VAT) Cena brutto: 272,40 zł (z VAT)

Sztuk:

Dostępność: w magazynie
Wysyłka następnego dnia roboczego
Zadzwoń i zamów pon.-pt. w godz. 9-16:30
(22) 863 01 21; (0) 660 805 978

<< Powrót do listy produktów Poleć znajomej osobie


Dodatkowe informacje:

WYMIARY:

  • średnica wewnętrzna 28cm
  • średnica zewnętrzna 29,5 cm
  • wysokość 6,5 cm
  • pojemność 3,4 litra

Naczynia żeliwne LAVA COOKING mogą być stosowane do gotowania na otwartym ogniu na wszystkich rodzajach kuchni: elektrycznych, gazowych, ceramicznych płytach grzewczych, indukcyjnych, w piekarniku lub np. w piecu do chleba  i zmywarce.
Nie mogą być one używane w kuchenkach mikrofalowych.

Naczynia żeliwne, które słyną ze swej trwałości i ekologicznego charakteru: żeliwo w 100% nadaje się do recyklingu i oszczędza energię ze względu na jego zdolność do zatrzymywania ciepła. Naczynia będą inwestycją na lata, dlatego polecamy je również na prezent.

Obsługa płatności
Partnerzy serwisu - Pomocnicy Kuchenni Aglos.pl Vartma.com Rzetelnafirma.pl Strona chroniona certyfikatem RapidSSL - Gigaone.pl
 
Facebook