Moje konto
Przechowalnia
Czas i koszty dostawy
Kontakt
Jak kupować?
Pomocnicy Kuchenni Sklep internetowy akcesoria kuchenne

produkty: 0
suma : 0,00 zł 

Tu jesteś: Strona główna \ Czas i koszt dostawy
Menu - Pomocnicy Kuchenni

Czas realizacji zamówienia i koszt dostawy

 1. Czas oczekiwania na przesyłkę = okres realizacji zamówienia w Sklepie Internetowym + czas dostarczenia gotowej przesyłki do klienta przez spedytora. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia Produktu i wynosi od 1 do 7 dni roboczych.
 2. Na stronie z opisem każdego produktu w Sklepie publikujemy informację o stanie magazynu, oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni. W pozostałych przypadkach jest odpowiednia informacja na stronie produktu (patrz niżej).

  Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

 3. Koszt dostawy jest zależny od całkowitej wagi produktu, na którą składa się waga produktu i/lub opakowania firmowego np. karton. Waga jest każdorazowo podawana przy opisie produktu. W przypadku zakupu większej ilości, jest sumowana w formularzu zamówienia.
   
 4. Zamówiony Produkt dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej na terenie Polski (przesyłka priorytetowa) od 1 do 5 dni roboczych od wysłania Produktu (zamówienia do wartości 200 zł). Kupujący jest obciążany kosztami dostawy wg następujących stawek:
   
   
 5. Waga Przesyłka priorytetowa
  płatność przelewem
  Przesyłka priorytetowa
  płatność przy odbiorze
  Przewidywany czas dostawy Pocztą Polską
  do 30 kg 10.00 zł 12.50 zł dwa dni robocze
 6. Zamówiony Produkt dostarczamy także za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS na terenie Polski (bez ograniczeń ceny). Przesyłka wysłana firmą kurierską trafia do adresata w ciągu 1 do 2 dni roboczych po nadaniu Produktu. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy kurierskiej:

  Waga Poczta kurierska
  płatność przelewem
  przesyłka ubezpieczona
  Poczta kurierska
  płatność przy odbiorze
  przesyłka ubezpieczona

  Przewidywany czas dostawy
  przez firmę kurierską DPD
                  

        

  0 - 30 kg 15.00 zł 18.00 zł na drugi dzień roboczy
  pow. 30 kg 30.00 zł 36.00 zł

   

na górę: Czas realizacji zamówienia i dostawy
Przejdź do: REGULAMIN

Zapisz

 

Obsługa płatności
Partnerzy serwisu - Pomocnicy Kuchenni Aglos.pl Vartma.com Rzetelnafirma.pl Strona chroniona certyfikatem RapidSSL - Gigaone.pl
 
Facebook